Opel Insignia  INNOVATION ST 1,5 TURBO AT6 Skladové vozy

Obsah motoru (ccm) 1 490 Výkon motoru (kW) 122
Palivo benzín Spotřeba Ø (l/100km) 6.2
Stav vozidla nové Karoserie kombi
Převodovka manuální
6 stupňová
Klimatizace dvouzónová automatická
Počet dveří 5 Počet míst 5
Barva vozidla bílá základní světlá
Emisní norma EURO 6 JN:0033VCKF | VIN:W0VZT8EB1J1064718

Opel Insignia  INNOVATION ST 1,5 TURBO AT6 Skladové vozy

Původní cena 913 300 Kč Ušetříte 263 700 Kč
Naše cena 649 600 Kč s DPH
536 860 Kč bez DPH
Cena na leasing / Akční splátka OL 619 600 Kč

Poptávka po tomto vozidle

V případě, že máte o tento vůz vážný zájem, vyplňte prosím vaše kontaktní údaje a v nejkratší možné době vás budeme kontaktovat.

INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Zpracování vašich výše uvedených osobních údajů probíhá v souladu se směrnicí GDPR a dále v souladu s platnou právní úpravou zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Vaše uvedené osobní údaje, kterými jsou vaše jméno, příjmení, telefon, e-mail, popř. adresa budou výhradně použity ke kontaktu autorizovaného dealera Opel, společností AUTOSALON DĚDEK, s.r.o., za účelem poskytnutí služeb (čl. 6 Zákonnost zpracování, odst. 1, písmeno f), oprávněného zájmu, směrnice GDPR). Účelem zpracování těchto údajů může být: realizace testovací jízdy, vypracování nabídky na vozidlo či související služby, nebo upřesnění a potvrzení objednávky na servis vašeho vozidla. Podrobné informace o zpracování vámi poskytnutých osobních údajů.

Poznámky

CENA PLATÍ PŘI ZAHRNUTÍ DO PROGRAMU PŘEDVÁDĚCÍCH VOZŮ, ODBĚR KONEC 8/2018 Výbava INNOVATION + čalounění látka/kůže Monita černé s ergonomickým sedadlem řidiče, zatmavená boční a zadní okna, ergonomické sedadlo spolujezdce AGR nastavitelné v 6 směrech s manuálním prodloužením sedáku a elektrickou bederní opěrkou, digitální 8" LCD přístrojová deska, adaptivní LED Matrix světlomety s technologií AFL, parkovací asistent přední i zadní senzory, vyhřívání čelního skla, vyhřívání volantu, vyhřívání předních sedadel, navigační systém RF600 s příslušenstvím, dojezdová rezerva. „Ceny, disponibilita a specifikace vozidla se mohou měnit bez předchozího upozornění. Nejedná se o návrh na uzavření kupní smlouvy dle zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ale o nezávaznou nabídku.“

Výbava