Servis & Příslušenství Opel

VIDEOCHECK

Servis & Příslušenství Opel

Výměna kabinového filtru

+ dezinfekční sprej zdarma

Přijeďte do servisu OPEL a nechte si vyměnit kabinový filtr. Při koupi kvalitního uhlíkového filtru dostanete jako dárek sprej k vyčištění klimatizace!

KABINOVÝ FILTR

Je důležitou součástí klimatizačního systému a měl by se měnit alespoň jednou za rok, protože se zanáší vlivem prostředí, ve kterém se vůz provozuje. Znečištěný filtr ztrácí svou účinnost, a proto je dobré ho pravidelně měnit! Nejvhodnějším obdobím je právě jaro. Připravte svůj vůz na letní sezónu, kdy se klimatizace využívá nejvíce.

Kabinový filtr zachytává prach, pyly, bakterie i poletující popílek. Filtr s aktivním uhlím je ještě účinnější, je schopný absorbovat pachy z okolního prostředí a také do značné míry neutralizovat některé plyny (zachytí až 80 % škodlivých plynů). Uhlíkový filtr Premium filtruje částice menší než 1 mikron.

U všech typů kabinových filtrů platí, že když je filtr silně zanesen nečistotami, začínají se částice z něj uvolňovat. Neúčinný filtr je nejen ideálním místem pro množení bakterií, ale rovněž zhoršuje průchodnost vzduchu přes výparník a tím snižuje výkon samotné klimatizace. Znečištění z okolního prostředí je třikrát koncentrovanější uvnitř vozu než mimo něj, a proto je pravidelná výměna filtru pro zdraví nezbytná.

SPREJ K VYČIŠTĚNÍ KLIMATIZACE

Dezinfekci interiéru vozu pomocí speciálního spreje můžete provést kdykoli sami dle přiloženého návodu. Nebo požádejte svého servisního technika, který provede vyčištění klimatizačního okruhu přímo v servisu. Použitím dezinfekčního spreje na dlouhou dobu předejdete vzniku zápachu a udržíte optimální výkon klimatizace. Sprej odstraňuje mikroby a bakterie způsobující alergie a lehce provoní interiér vozu.

Dezinfekční sprej získáte jako dárek v případě výměny kabinového filtru s aktivním uhlím kategorie Comfort či Comfort Premium. Akce platí od 3. 5. do 30. 6. 2021 u participujících autorizovaných prodejců OPEL.

Objednat na servis


Opel servis on-line

Využijte možnosti objednání Vaší návštěvy servisu Opel.

Objednat na servis